درب استیل

درب استیل

ماندگار استیل تولید کننده در استیل طلایی , در استیل ورودی ساختمان , در استیل لابی , درب استیل ایرانی , در استنلس استیل , درب استیل بانکی ,درب ورودی باغ استیل , در تمام استیل , درب استیل حیاط و حفاظ درب استیل میباشد.

در های استیل در واقع در های سفارشی هستند که طرحی منحصر به فرد دارند که تنها یک بار برای یک مشتری ساخته می شوند.  در استیل از ترکیب شیشه های طرح دار و چوب های باکیفیت(ترمود) و ورق های استیل با طرح هایی زیبا همراه با یراق آلات و دستگیر و قفل بسیار باکیفیت ساخته می شود. قیمت در استیل براساس طرح در و ابعاد در سفارش داده شده قابل محاسبه است و قیمت مشخص و عرفی مانند سایر در ها ندارد.

 

درب استیل طلایی

درساخت در استیل طلایی آن چنان که از نامش پیداست از ورق استیل طلایی استفاده می شود . در شاسی کشی در استیل طلایی معمولا از پروفیل آهنی استفاده می شود. قیمت این مدل در معمولا گران تر از درباستیل کرومی یا همان استیل ساده می باشد. نکته منفی در ساخت این مدل در استیل موج دار شدن کاور روی کار میباشد که این مشکل با استفاده از ورق مات برای کاور تا حدودی حل میشود.

 

طراحی درب استیل

در واقع طراحی در استیل براساس سلیقه و نیاز مشتری انجام می شود. در این روند طراحی در استیل هر چه محدودیت بودجه وجود داشته باشد طراح به سمت طراحی در های ساده تر و کم هزینه تر می رود. امروزه به همین دلیل در طراحی در استیل از روش های استفاده می شود که بتوان با سرعت بیشتر و هزینه کمتر در های استیل تولید کرد کهبا تولید انبوه در استیل ارزان قیمت نیاز صنعت انبوه سازی ساختمان را بتوان برآورده کرد.

درب استنلس استیل

استیل به دلیل ماندگاری و مقاوت بالا در برابر فرسایش و زنگ زدگی بهترین متریال جهت تولید انواع درب در ساختمان سازی است (بالاخص در مناطق رطوبتی). در های استنلس استیل با استفاده از ورق های استیل ضد زنگ و پروفیل های استیل و آهنی و متریال های دیگری چون شیشه و چوب تولید می شوند. استیل به کار رفته در ساخت این نوع درب ها معمولا ازنوع استیل۳۰۴ می باشد. انواع درب استنلس استیل را می توان به شرح ذیل نام برد.

 

درب استیل ورودی ساختمان

این مدل در استیل از نوع درب استیل صنعتی بوده که جهت حفظ امنیت ساختمان و همچنین زیبای نمای ساختمان استفاده می شود.

درب ضد سرقت استیل

در های ضد سرقت استیل در واقع ظاهری مشابه سایر درب های استیل دارند اما در تولید شاسی و دیواره در از آهن و قفل های بسیار مستحکم استفاده می شود. این در ها تنها با ظاهر زیبا و ساختاری محکم در برابر فشار و ضربه مناسب مکان های هستند که هم به زیبایی ظاهری و هم حفظ امنیت اهمیت می دهند. در ضد سرقت استیل جز یکی از گرانترین در های استیل است.

قیمت در استیل

عواملی چون ابعاد در استیل تعداد لنگه های بازشو و ثابت در کیفیت یراق آلات و اتصالات مورد استفاده در درب نوع استیل به کار رفته در ورق در و همچنین چهارچوب شاسی کشی درب استیل در تعیین قیمت در موثر است. در های استیل اختصاصی قیمت مشخصی نداشته و تنها درب های استیل صنعتی و سری کاری شده قیمت مشخصی دارند.