میز استیل

میز و صندلی استیل

میز استیل و همچنین صندلی استیل بدلیل ضد زنگ بودن در محیط هایی که نیاز به شستشو دارند(آشپزخانه، استخر، آزمایشگاه و بیمارستان)و مناطقی با آب و هوای مرطوب سازگاری دارد.

میز و صندلی استیل براق

میز و صندلی استیل براق به علت براق بودن جذاب و زیبا میباشد علاوه بر این میتواند یکی از بهترین عناصر دکوری باشد.
میز و صندلی استیل مات زیبایی منحصر به فردی را داراست. یکی از محسنات استیل مات نسبت به براق این است که ضد خش میباشد و همچنین نور را منعکس نمیکند.
میز و صندلی استیل را میتوان با رنگهای متنوعی ساخت.
میز نهار خوری  استیل را میتوان با توجه به نیاز مشتری در ابعاد و همچنین در اندازه های مختلف ساخت.

صندلی بار

شاید بتوان گفت یک صندلی بار برای هر خانه ای لازم است صندلی بار علاوه بر این که فضای کمی اشغال میکند بسیار کارآمد و مفید است .

این صندلی ، به صندلی اپن ، کانتر و پیشخوان نیز معروف است.

اصولا صندلی های بار ظریف ،بدون پشتی و یا پشتی کوتاه هستند.این کار برای این است که بتوان براحتی در محیط کوچک آشپزخانه استفاده شود .پس نمیتوان از صندلی بار نشیمن و راحتی طولانی را توقع داشت.

اما امروزه بسیاری از صندلی های بار با طراحی ارگونومی متناسب با فرم بدن طراحی شده اند و کاربری خوبی نیز دارند.همانگونه که شما به سلامتی خود اهمیت میدهید میدانید که ایستادن در زمان طولانی اثرات مخرب بر روی بدن را دارد. پس بهتر است از یک صندلی بار برای انجام کارها استفاده کنید.حتی از صندلی بار میتوان به عنوان چهار پایه برای دسترسی به ارتفاعات بالا و یا برای کودکان نیز بهره برد.

صندلی بار با جنس استیل امروزه محبوبیت خاصی در بین مردم پیدا کرده است .زیبایی ،دوام و استحکام مهمترین دلیل انتخاب صندلی بار استیل است.صندلی های بار در طرح های مختلفی ساخته میشوند .

بسیاری از این صندلی ها فضای کمی را اشغال میکنند.

میز استیل آزمایشگاهی

یک میز آزمایشگاهی استاندارد باید این خصوصیات را دارا باشد:

نباید هیچگونه درزی داشته باشد.

باید تمام مقاطع کار فول جوش شود و راه نفوذ باکتری ها و میکروبها را مسدود کرد.
در این سازه ها حدالامکان باید از ایجاد درز و راه نفوذ ،حداقل ها را رعایت کرد.

در مرحله نهایی ،کار با تکنولوژی جدید ضد لک و اثر انگشت میشود.