درب استیل

ماندگار استیل تولید کننده درب طلایی , درب استیل ورودی ساختمان , درب لابی , درب استنلس استیل , درب ورودی باغ , درب حیاط ودرب حفاظی استیل میباشد.

این درب ها از ترکیب شیشه های طرح دار و چوب های باکیفیت(ترمود) و ورق های استیل با طرح هایی زیبا همراه با یراق آلات و دستگیر و قفل بسیار باکیفیت ساخته می شود. قیمت درب استیل براساس طرح درب و ابعاد درب سفارش داده شده قابل محاسبه است و قیمت مشخص و عرفی مانند سایر درب ها ندارد.

درب استیل طلایی

درساخت درب استیل طلایی آن چنان که از نامش پیداست از ورق استیل طلایی استفاده می شود . در شاسی کشی درب‌استیل طلایی معمولا از پروفیل آهنی استفاده می شود. قیمت این مدل در معمولا گران تر از درب های کرومی یا همان استیل ساده می باشد. نکته منفی در ساخت این مدل درب ،موج دار شدن کاور روی کار میباشد که این مشکل با استفاده از ورق مات برای کاور تا حدودی حل میشود.

طراحی درب 

در واقع طراحی درب استیل براساس سلیقه و نیاز مشتری انجام می شود. در این روند طراحی درب هر چه محدودیت بودجه وجود داشته باشد طراح به سمت طراحی در های ساده تر و کم هزینه تر می رود. امروزه به همین دلیل در طراحی درب  از روش های استفاده می شود که بتوان با سرعت بیشتر و هزینه کمتر این درب ها را  تولید کرد که با تولید انبوه درب ارزان قیمت نیاز صنعت انبوه سازی ساختمان را بتوان برآورده کرد.

درب استنلس استیل

استیل به دلیل ماندگاری و مقاوت بالا در برابر فرسایش و زنگ زدگی بهترین متریال جهت تولید انواع درب در ساختمان سازی است (بالاخص در مناطق رطوبتی). درب های استنلس استیل با استفاده از ورق های استیل ضد زنگ و پروفیل های استیل و آهنی و متریال های دیگری چون شیشه و چوب تولید می شوند. استیل به کار رفته در ساخت این نوع درب ها معمولا ازنوع استیل۳۰۴ می باشد. انواع درب استنلس استیل را می توان به شرح ذیل نام برد.

درب استیل ورودی ساختمان

این مدل درب از نوع درب های صنعتی بوده که جهت حفظ امنیت ساختمان و همچنین زیبایی نمای ساختمان استفاده می شود.

درب ضد استیل سرقت

درب های ضد سرقت استیل در واقع ظاهری مشابه سایر درب های استیل دارند اما در تولید شاسی و دیواره درب از آهن و قفل های بسیار مستحکم استفاده می شود. این درب ها تنها با ظاهر زیبا و ساختاری محکم در برابر فشار و ضربه مناسب مکان های هستند که هم به زیبایی ظاهری و هم حفظ امنیت اهمیت می دهند. درب ضد سرقت استیل جز یکی از گرانترین درب های استیل است.

قیمت درب استیل

عواملی چون ابعاد درب تعداد لنگه های بازشو و ثابت در کیفیت یراق آلات و اتصالات مورد استفاده در درب نوع استیل به کار رفته در ورق درب و همچنین چهارچوب شاسی کشی درب در تعیین قیمت درب موثر است. درب های اختصاصی قیمت مشخصی نداشته و تنها درب های صنعتی و سری کاری شده قیمت مشخصی دارند.